CZEŚĆ!

Mam na imię Natalia, a w życiu prowadzą mnie dwie pasje – fotografia oraz podróże.  Uwielbiam być w drodze, poznawać na nowo odkryte miejsca a widok gór przyprawia mnie o szybsze bicie serca. Relacje i zdjęcia z podróży można zobaczyć na moim blogu – Wędrowny Fotograf w podróży.
W fotografii cenie sobie naturalność i prawdziwość danego momentu, bez upiększania i ustawiania. Podczas pracy trzymam się z boku i staje się cichym łowcą emocji oraz drobnych gestów. Skupiam się na dostrzeganiu tego czego nie widzą inni i uwielbiam widzieć miłość!
W ludziach natomiast cenię sobie prawdziwość i dystans do sytuacji. Bez zastanawiania się czy coś wypada, czy ładnie, czy dobrze. Takich, którzy nie boją się deszczu czy górskich potoków. Osoby, które zamiast skupiać się na idealnej fryzurze i wyprasowanej koszuli, stawiają na przeżywanie chwili. Na prawdziwe emocje.
Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale nazwa Wędrowny Fotograf nie wzięła się znikąd. Chętnie odwiedzę Wasze rodzinne okolice i dalsze destynacje jeśli marzy się Wam sesja za granicą.

Bądźcie odważni i bądźcie sobą!

error: Zawartość jest chroniona!