Ankieta Ślubna

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Np. częścią Waszego stroju będzie pamiątka po dziadkach, planujecie wykupiny, w domu będzie Wasz ukochany piesek a może marzy się któremuś z Was jakieś konkretne zdjęcie?
Jeśli tak – dajcie znać jaki macie pomysł. Czy ma odbyć się w obecności gości, w jakim miejscu i o której godzinie.
Jeśli tak – dajcie znać w jakim miejscu będzie się odbywać, o której godzinie i czy chcecie aby zostało sfotografowane.
Proszę o informacje czy podpisywanie dokumentów ma miejsce przed, w trakcie lub po ceremonii ślubnej.
Czy chcecie wykonać pamiątkowe zdjęcie grupowe pod kościołem?
Miejsce składania życzeń:
Czy chcecie wykonać indywidualne zdjęcia Pary Młodej z gośćmi w trakcie wesela?
Np. ukochana ciocia czy dziadek, który będzie tylko w kościele
Jeśli przewidujecie inne, ważne elementy przyjęcia weselnego, wpiszcie je tutaj. Np konfetti, szpaler, niespodzianka dla gości. Coś o czym powinnam wiedzieć wcześniej.
Proszę o podanie informacji czy jest coś na co chcecie żebym zwróciła szczególną uwagę podczas robienia zdjęć lub przeciwnie coś czego mam unikać
np. nazwa dj/zespołu, obsługi video, dekoracji, florystki, nazwa salonu sukien ślubnych, garnituru, obrączek itp.
Czarno – białe zdjęcia:
Pole niesamowicie dla mnie ważne ♥ Opiszcie proszę kilkoma słowami, chciałabym wiedzieć jak Wy to czujecie – czy zdjęcia mają być energiczne i kolorowe, a może romantyczne i sentymentalne. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego, ale bardzo pomożecie mi w tym czego mam szukać i jakie sytuacje fotografować – zabawne i szalone, a może stonowane i nieco bardziej klasyczne.

RODO
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Natalia Grubek. Wędrowny Fotograf, ul. Sosnowa 14, 05-075 Warszawa, NIP 9522194278
2. Celem zbierania danych jest realizacja umowy na wykonanie reportażu ślubnego.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji umowy na wykonanie reportażu ślubnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja umowy.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego roku, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.