Aga i Jarek150

Agnieszka i Jarek

Zdjęcia wykonane przez Natalię wyszły cudownie. O lepszych nie mogliśmy marzyć. Dzień naszego ślubu był wyjątkowo deszczowy, ale dla dzielnej Pani Fotograf nie była to przeszkoda. Słońce nie pojawiło się ani na minutę, światła było mało, a deszcz lał strumieniami, a mimo tego Natalia wykonała swoje zadanie bezbłędnie. Jest bardzo profesjonalna i dyskretna. Uwieczniła klimat miejsca i emocje które nam towarzyszyły. Jako fotograf zwraca uwagę na detale, co jest dla nas ogromnie ważne. Wie również jak uchwycić moment. Jeśli mieliśmy do niej jakąś prośbę, bez wahania pomagała nam ją zrealizować. Jest osobą bardzo sympatyczną, współpraca z nią to przyjemność. Wszystkie zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, przepięknie! Bardzo się cieszymy, że to Wędrowny Fotograf była razem z nami w tym dniu. Będziemy mieć przepiękną pamiątkę do końca życia. Szczerze polecam! Natalia to czarodziejka!

Ewelina i Jakub

Polecamy Natalię z całego serca! Atmosfera, którą wprowadza podczas sesji narzeczeńskiej (zapoznawczej z fotografem) jest niesamowita. Po chwili spędzonej z nią wiesz, że będzie dobrze. Nawet największy fotograficzny sztywniak jest rozluźniony (wiem co mówię!). Jeśli planujecie mieć bajkowe zdjęcia i z radością wracać do ponownego przeglądania, to najlepszy fotograf na którego możecie postawić! Na koniec z ogromną dbałością o detale i najwyższą jakość przygotuje pamiątkę w formie wydrukowanych zdjęć, bądź albumu. Są piękne!! Nie wyobrażam sobie już jakiejkolwiek uroczystości bez Wędrownego Fotografa.

Ewelina i Jakub214
MadziaiMichał230

Magda i Michał

Natalia jest wyjątkowym fotografem! Jest bardzo komunikatywna, punktualna i kompletnie nie widoczna podczas slubu i wesela, a pomimo to zdjęcia są tak zaskakująco piękne, że nie można oderwać od nich wzroku! Natalia ma swój wyjątkowy styl, zdjęcia są bardzo wesołe i zdecydowanie niepowtarzalne. Polecamy baaardzo!